Gdy cierpisz z powodu nieprawidłowej budowy sromu lub innych partii okolic intymnych, miewasz trudność z odczuwaniem przyjemności w życiu erotycznym spowodowany modyfikacjami albo deformacjami zewnętrznych elementów układu płciowego albo, z powodów subiektywnych, chcesz zmienić wygląd okolic intymnych – medycyna plastyczna ma dla Ciebie szereg propozycji, które w szybki sposób usuną te bolączki i wydatnie poprawią komfort funkcjonowania.

Aphrodite – kto powinien go stosować?

Pierwszą spośród ciekawszych propozycji ginekologii estetycznej jest użycie lasera, czyli nieinwazyjnej metody dopochwowej. Zabieg ze stosowaniem Aphrodite rekomendowany jest w przypadku niwelowania zespołu rozluźnienia pochwy, plastyki warg sromowych, ale również w przypadkach wysiłkowego nietrzymania moczu przez kobiety. Aphrodite jest używany również dla rozwiązania odmiennych problemów natury ginekologicznej – szczegóły przeprowadzanego zabiegu i sposób jego dostosowania do konkretnej sytuacji ustalane są w trakcie pierwszej konsultacji ginekologicznej.

Wyniki zabiegu mogą przerosnąć oczekiwania, ponieważ zapewnia on przywrócenie naturalnego pH pochwy, zwiększa jej nawilżenie, intensyfikuje odczuwanie przyjemności erotycznej oraz redukuje problemy powiązane z zdarzającym się nietrzymaniem moczu.

Całość leczenia może być w zasadzie bezbolesna oraz bardzo sprawna, Czas powrotu do normalnego funkcjonowania, względem klasycznych sposobów jest bardzo krótki, a dyskomfort z nim związany – nieduży.

Jak wygląda zabieg?

Pełen zabieg to najwyżej 15 minut i nie powoduje bólu. Polega on na włożeniu do pochwy wiązki specjalnego lasera, jaki powoduje obkurczenie i stymulację włókien kolagenowych. Pozwala to na lepsze funkcjonowanie i usztywnienie ścianki pochwy, poprawia położenie cewki moczowej oraz wpływa pozytywnie na macicę, a dzięki temu – wspiera normalne funkcjonowanie naszego narządu.
Efektem może być polepszenie komfortu życia oraz psychicznej stabilności, oraz pewności siebie.
Bezpośrednio po leczeniu możliwy jest bezzwłoczny powrót do codziennych zadań.

Sprawdź ofertę:

Ginekologia Estetyczna Wrocław

Trapi Cię problem z częstym nietrzymaniem moczu, odczuwasz takie objawy jak suchość pochwy, jej stany zapalne, ból w czasie stosunku, swędzenie lub palenie? Jesteś w trakcie menopauzy i trapią Cię rosnące problemy w czerpaniu satysfakcji w kontaktach intymnych? Chciałabyś poprawić wygląd okolic płciowych? Masz kłopot z tolerowaniem wyglądu własnych okolic intymnych? Jeśli tak to przemyśl zabieg Aphrodite, jaki w kwadrans potrafi usunąć wszystkie bolączki, które do tej pory jawiły się jako nierozwiązywalne.

Comments are closed.

Search